BIURO DETEKTYWISTYCZNE
telefon:   601 149 328
Przedstawiamy Państwu przykładowe urządzenia elektroniczne, które można u nas zakupić. Większość z tzw. "gadżetów" nie może być wykorzystywane przez detektywa, żeby nie naruszyć chronionej konstytucją prywatności osób. Właściciel nieruchomości lub samochodu ma jednak większą swobodę w tym zakresie. Każdy ma prawo założyć monitoring w swoim mieszkaniu lub śledzić swój samochód, jeżeli nie narusza to prywatności innej osoby. Współpracująca z nami firma udziela wsparcia technicznego - podpowiada jak produkt obsługiwać, skonfigurować na urządzeniu mobilnym i jak zamontować.

GADŻETY DETEKTYWISTYCZNE
MAPA STRONY
URZĄDZENIA REJESTRUJĄCE DŹWIĘK
URZĄDZENIA REJESTRUJĄCE OBRAZ (UKRYTE KAMERY)
LOKALIZATOR GPS
Istnieje na rynku sporo różnych urządzeń detektywistycznych. Przedstawiamy Państwu te sprawdzone.
Najbardziej popularne wśród Klientów  jest urządzenie nagrywające schowane w przenośnej pamięci USB "pen drive". Bateria wystarcza na kilkanaście godzin i 8 GB pozwala na nagranie kilkunastogodzinnego pliku mp3. Wieczorem trzeba podładować urządzenie, zgrać pliki i można znowu stosować. Obsługa jest bardzo prosta. Włącza się i wyłącza nagrywanie jednym małym przyciskiem, znajdującym się w bocznej części urządzenia.
"PEN DRIVE"
Droższe ale również skuteczne urządzenie nagrywające, posiadające wbudowany magnes. Urządzenie, podobnie jak "pen drive" ma 8 GB pamięci, jednak uruchamianie głosem powoduje, że w ramach kilkunastogodzinnego pliku mp3 mogą być fragmenty nagrań z całego czasu zasilania przez baterię. Producent urządzenia w specyfikacji określił, że urządzenie może działać do 25 dni.  Dla bezpieczeństwa rekomendujemy założyć krótsze okresy czasu doładowywania baterii.


Włącza się i wyłącza nagrywanie jednym małym przyciskiem, znajdującym się w przedniej części urządzenia. Pliki zgrywa się przez podłączenie do komputera kablem USB. Można też udsłuchać nagrania bezpośrednio z dyktafonu poprzez załączone do zestawu słuchawki.
"URZĄDZENIE NAGRYWAJĄCE do 25 DNI"
podsłuch detektywistyczny
podsłuch detektywistyczny
LISTWA DO SPRAWDZENIA CO SIĘ DZIEJE W MOIM DOMU
PODSŁUCH DETEKTYWISTYCZNY
PODSŁUCH DETEKTYWISTYCZNY
Lokalizator GPS z procesorem MediaTek z baterią 6000mAh / magnesem + Platforma Tracksolid + karta Play

Częstotliwość GSM: 850/900/1800/1900mHz
Procesor: Mediatek
Diody LED: zasilanie (czerwona), GPS (niebieska), GSM (zielona)
Bateria: 6000mAh / 3.7V
Napięcie robocze: 3.7V/60mA
Długość pracy w trybie czuwania: 25 dni
Długość pracy ciągłej (wysyłanie powiadomień GPS co 10s): 100 godzin
Temperatura pracy: -20°C~+70°C
Waga: 161g (z magnesem 230g)
Wymiary: 85 x 58 x 29mm
Platforma i serwer GPS: Tracksolid, dostęp przez okres 1 roku
LOKALIZATOR GPS DETEKTYWISTYCZNY