MAPA STRONY
KONTAKT
Przedstawiamy typowe symptomy zdrady zarówno mężczyzn jak i kobiet. Tego typu „porady na zdrady” można znaleźć w większości poradników z tej tematyki. Pozwoliliśmy sobie jeszcze raz je usystematyzować i wypunktować, żebyście Państwo w prosty sposób mogli poznać czy jesteście zdradzani. Wystąpienie jednego z symptomów nie musi oznaczać zdrady, ale jak się nagromadzi kilka i to jeszcze w sposób cykliczny, zacznijmy się niepokoić, a przynajmniej sprawdźmy dyskretnie co się dzieje. Według statystyk do zdrady przyznaje się jedna trzecia populacji mężczyzn i jedna czwarta populacji kobiet. Niezależnie od tego, czy ufamy naszemu małżonkowi, gdy mamy jakieś podejrzenia dotyczące uczciwości, dla naszego spokoju psychicznego upewnijmy się że jest to nieprawda, czego wszystkim życzę. Prywatny detektyw pomoże zebrać dowody zdrady.
Sygnały zdrady u mężczyzny.
Nagły wzrost ilości nadgodzin i wyjazdów w delegacje. Jeżeli małżonek zacznie więcej pracować nie oznacza wcale, że zdradza. Może być wręcz przeciwnie. Pracuje ciężko, żeby zapewnić swojej partnerce dostatni byt. Stara się wykonywać dobrze swoje obowiązki służbowe, żeby zostać zauważonym przez przełożonych lub żeby utrzymać pracę. Gdy jednak te nadgodziny i wyjazdy służbowe w dłuższej perspektywie nie zaczynają się przekładać na pieniądze,  może być to sygnał że po 17tej mąż nie siedzi wcale w pracy nad raportami finansowymi a wyjazdy do klienta nie muszą być wcale do klienta.
Nagłe, zauważalne dbanie o fizyczność. Jeżeli mąż zapisze się na siłownie, wcale nie musi oznaczać, że ma kogoś innego. To dobrze, że zaczyna dbać o swoje zdrowie. Jeżeli do tego zaczyna kupować sobie dobre perfumy i balsamy do ciała a nigdy tego nie robił, nie jest wykluczone że komuś chce się podobać.
Drugi telefon „na kartę” schowany w szufladzie.
Wypłaty z konta, które trudno uzasadnić. Zwykle są to kwoty przeznaczone na prezenty dla kochanki oraz na zapłacenie za hotele.
Dużo czasu spędzane przed komputerem, jeżeli wcześniej tego nie robił. Szybkie, nerwowe zrzucanie ekranu, jeżeli ktoś pojawia się w okolicach
Krótkie, zdawkowe, lub głuche telefony
Inne zachowania seksualne. Brak zainteresowania seksem z żoną lub wręcz przeciwnie - inne niż dotychczas zachowania seksualne.

Mniejsze zainteresowanie wydatkami domowymi, sprawami dzieci, itp.
Sygnały zdrady u kobiety
Najbardziej jednak może nam dać do myślenia, jeżeli ma nowe ubrania czy biżuterię a nie koniecznie są na to potwierdzenia np. płatności kartą lub wypłat gotówkowych a do tego potajemne wysyła wieczorem do kogoś wiadomości z telefonu lub komputera.
Z reguły kobiety dużo silniej odczuwają emocje i jeżeli zdradzają, zakochują się / zauraczają.  Jeżeli żona jest wesoła i promieniejąca szczęściem, bez zrozumiałych powodów, nie musi oznaczać, że ma kochanka. Jeżeli stała się nerwowa i ma pretensje co do każdego zachowania męża, jest zamyślona, ma nieobecny wzrok i rozkojarzenie też nie musi oznaczać, że zdradza.
Jeżeli do tego nagle przestaje potrzebować przebywać z małżonkiem, przestaje potrzebować czułości, przytulania, mniej opowiada o sobie, może włączyć się ”żółte światło”
telefon: 601 149 328
BIURO DETEKTYWISTYCZNE